Trenger du rørlegger? Eller har du spørsmål i forbindelse med rørlegging? GK Rør på Lillehammer har lang erfaring med små og store oppdrag innen både privatmarkedet og proffmarkedet.

Våre dyktige rørleggere hjelper deg gjerne!

 

Ta kontakt med GK rør avdeling Lillehammer i dag!

Sentralbord: 61 22 29 50

E-post: torbjorn.paulsen@gk.no

Besøksadresse:

Besøke vår butikk?

Vi holder til i Storgata 178, 2615 Lillehammer

Åpningstider:

Mandag til fredag 08.00 – 16.00

Lørdag 10.00 – 14.00

 

Rørvakt mellom kl 15 – 07 99 20 45 00

Kontaktpersoner

Torbjørn Paulsen

Avdelings leder service

E-post: torbjorn.paulsen@gk.no
Telefon: 99 20 45 35

Amund Brudal

Prosjektleder

E-post: amund.brudal@gk.no
Telefon: 99 20 45 22

Anders Haugen

Prosjektleder

E-post: anders.haugen@gk.no
Telefon: 90 53 88 77

Vidar Warming

Lagersjef

E-post: vidar.warming@gk.no
Telefon: 99 20 45 11

Tormod Stabekk

Butikk medarbeider

E-post: tormod.stabekk
Telefon: 48 86 69 95

Kristin Alvsåker Granli

Administrativ saksbehandler

E-post: kristin.granli@gk.no
Telefon: 91 61 77 35

Marit Stenen

Administrativ saksbehandler

E-post: marit.stenen@gk.no
Telefon: 91 36 09 52

Svein Arild Stø

Prosjektleder baderom/snekker

E-post: svein.sto@gk.no
Telefon: 95 11 47 68

Glenn Wiik

Prosjektleder serviceavtaler/Rørlegger

E-post: glenn.wiik.no
Telefon: 99 20 45 25

Ivar Spakrud

Rørlegger

E-post: ivar.spakrud@gk.no
Telefon: 99 20 45 26

Rune Pedersen

Rørlegger

E-post: rune.pedersen@gk.no
Telefon: 99 20 45 68

Christian Bratt

Rørlegger

E-post: christian.bratt@gk.no
Telefon: 99 20 45 34

Vegard Gullhav

Serviceteknikker

E-post: vegerd.gullhav@gk.no
Telefon: 95 89 09 05

Stian Steinstad

Rørlegger

E-post: stian.steinstad@gk.no
Telefon: 41 28 63 33

Jan Erik Myhre

Rørlegger

E-post: 95 11 47 80
Telefon: jan.myhre@gk.no

Stian Ottosen

Lærling

E-post: stian.ottosen@gk.no
Telefon: 41 32 72 19

Martin Polivka

Snekker

E-post: martin.polivka
Telefon: 93 80 55 80

Kristian Strangstad

Snekker

E-post: kristian.strangstad@gk.no
Telefon: 95 11 47 46

Bjørn Martin Nilsen

Lærling

E-post: bjorn-martin.nilsen@gk.no
Telefon: 90 91 66 28

Amund Leine Langsethagen

Rørlegger

E-post: amund.langsethagen@gk.no
Telefon: 99 40 65 84

Stian Larsen

Rørlegger

E-post: stian.larsen@gk.no
Telefon: 95 19 66 91

Andreas Ditløvsen Johansen

Hjelpearbeider

E-post: andreas.johansen@gk.no
Telefon: 41 21 15 09

Torger Nor

Rørlegger

E-post: torger.noreng@gk.no
Telefon: 40 63 62 95

Leif Ove Skancke

Rørlegger

E-post: leif.skancke@gk.no
Telefon: 99 20 45 31