Trenger du rørlegger? Eller har du spørsmål i forbindelse med rørarbeid? GK Rør i Hamar har lang erfaring med små og store oppdrag innen både privatmarkedet og proffmarkedet. Vi har også sveisere og lærlinger samt egen flislegger og snekker.

Våre dyktige ansatte hjelper deg gjerne!

 

Ta kontakt med GK Rør avdeling Hamar i dag!

 

Besøksadresse:

Gjerluvegen 3B

2320 Furnes

Sentralbord: 62 51 98 50
E-post: rolf.karlsen@gk.no

Rørvakt mellom kl 15 – 07 95 11 47 70

Kontaktpersoner

Rolf Karlsen

Prosjektleder

E-post: rolf.karlsen@gk.no
Telefon: +47 913 71 998

Sindre Skår

Prosjektleder

E-post: sindre.skaar@gk.no
Telefon: +47 992 04 550

Andreas Øverås

Prosjektleder

E-post: andreas.overaas@gk.no
Telefon: +47 904 00 483

Hilde Berg

Administrativ saksbehandler

E-post: hilde.berg@gk.no
Telefon: +47 900 35 418

Mikael Sølvsberg

Avdelingsleder

E-post: mikael.solvsberg@gk.no
Telefon: +47 992 41 491

Stian Mauseth

Rørlegger | Sveiser

E-post: stian.mauseth@gk.no
Telefon: +47 909 19 888

Tore Henriksen

Rørlegger | Sveiser

E-post: tore.henriksen@gk.no
Telefon: +47 416 58 939

Glenn Klungland

Rørlegger

E-post: glenn.klungland@gk.no
Telefon: +47 905 38 882

Knut Rodney Bakken

Rørlegger

E-post: knut.bakken@gk.no
Telefon: +47 413 48 430

Kim Skutbergsveen

Rørlegger

E-post: kim.skutbergsveen@gk.no
Telefon: +47 412 30 286

Ole Jonny Midtlien

Snekker

E-post: ole.midtlien@gk.no
Telefon: +47 992 04 558

Svein Thore Tellebon

Flislegger

E-post: svein.tellebon@gk.no
Telefon: +47 992 04 573

Lars Erik Håkonsen

Rørlegger

E-post: lars.haakonsen@gk.no
Telefon: +47 992 04 594

Gisle Ekeberg

Rørlegger

E-post: gisle.ekeberg@gk.no
Telefon: +47 400 36 212

Mats Buringrud

Rørlegger

E-post: mats.buringrud@gk.no
Telefon: +47 936 07 274

Håkon Lillevold Larsen

Rørlegger

E-post: hakon.larsen@gk.no
Telefon: +47 413 48 120

Øyvind Borg

Rørlegger

E-post: oyvind.borg@gk.no
Telefon: +47 926 14 624

Dag Werner Hammersborg

Prosjektleder Entreprise

E-post: dag.hammersborg@gk.no
Telefon: +47 992 04 587

Bjørnar Skjelseth

Prosjektleder Entreprise

E-post: bjornar.skjelseth@gk.no
Telefon: +47 992 04 559

Atle Andersen

Rørlegger

E-post: atle.andersen@gk.no
Telefon: +47 992 04 586

Jonas Barberi

Rørlegger

E-post: jonas.barberi@gk.no
Telefon: +47 967 37 670

Nicklas Eriksen

Rørlegger

E-post: nicklas.eriksen@gk.no
Telefon: +47 991 69 997

Roger Gundersen

Rørlegger | Sveiser

E-post: roger.gundersen@gk.no
Telefon: +47 976 48 688

Mats Lium Haugen

Rørlegger

E-post: mats.haugen@gk.no
Telefon: +47 480 05 539

Ove Johannessen

Rørlegger

E-post: ove.johannessen@gk.no
Telefon: +47 992 04 545

Lars Kojedal

Rørlegger

E-post: lars.kojedal@gk.no
Telefon: +47 992 04 574

Magnus Midtlien

Rørlegger

E-post: magnus.midtlien@gk.no
Telefon: +47 905 38 853

Øystein Nerland

Rørlegger

E-post: oystein.nerland@gk.no
Telefon: +47 412 25 341

Tore Opseth

Rørlegger

E-post: tore.opseth@gk.no
Telefon: +47 992 04 581

Konrad Pasik

Rørlegger

E-post: konrad.pasik@gk.no
Telefon: +47 925 54 918

Nils Arne Solvang

Rørlegger

E-post: nils.solvang@gk.no
Telefon: +47 976 48 598

Sander Dahl

Lærling

E-post: sander.dahl@gk.no

Magnus Smedby

Lærling

E-post: magnus.smedby@gk.no

Even Blystad

Lærling

E-post: even.blystad@gk.no

Awet Kafl Fessehaye

Lærling

E-post: awet.kafl@gk.no

Mads Sandbakken

Lærling | Sveiser

E-post: mads.sandbakken@gk.no

Torstein Skjelseth

Faglig leder

E-post: torstein.skjelseth@gk.no
Telefon: +47 907 55 732

Bjørn Søberg

Lageransvarlig

E-post: bjorn.soberg@gk.no
Telefon: +47 992 04 540

Lars Erik Myrvang

Regionsdirektør Innlandet

E-post: lars-erik.myrvang@gk.no
Telefon: +47 488 68 420