Trenger du rørlegger? Eller har du spørsmål i forbindelse med rørarbeid? GK Rør i Hamar har lang erfaring med små og store oppdrag innen både privatmarkedet og proffmarkedet.

Våre dyktige rørleggere hjelper deg gjerne!

 

Ta kontakt med GK Rør avdeling Hamar i dag!

 

Besøksadresse:

Gjerluvegen 3b

2320 Furnes

Sentralbord: 62 51 98 50
E-post: rolf.karlsen@gk.no

Rørvakt mellom kl 15 – 07 95 11 47 70

Kontaktpersoner

Rolf Karlsen

Prosjektleder

E-post: rolf.karlsen@gk.no
Telefon: +47 913 71 998

Sindre Skår

Prosjektleder

E-post: sindre.skaar@gk.no
Telefon: +47 992 04 550

Frank Galåen

Prosjektleder

E-post: frank.galaaen@gk.no
Telefon: +47 992 04 593

Andreas Øverås

Prosjektleder

E-post: andreas.overaas@gk.no
Telefon: +47 904 00 483

Hilde Berg

Administrativ saksbehandler

E-post: hilde.berg@gk.no
Telefon: +47 900 35 418

Mikael Sølvsberg

Avdelingsleder

E-post: mikael.solvsberg@gk.no
Telefon: +47 992 41 491

Stian Mauseth

Rørlegger | Sveiser

E-post: stian.mauseth@gk.no
Telefon: +47 909 19 888

Tore Henriksen

Rørlegger | Sveiser

E-post: tore.henriksen@gk.no
Telefon: +47 416 58 939

Glenn Klungland

Rørlegger

E-post: glenn.klungland@gk.no
Telefon: +47 905 38 882

Knut Rodney Bakken

Rørlegger

E-post: knut.bakken@gk.no
Telefon: +47 413 48 430

Roy André Plassen

Rørlegger

E-post: roy.plassen@gk.no
Telefon: +47 936 12 849

Kent Roar Storsveen

Rørlegger

E-post: kent-roar.storsveen@gk.no
Telefon: +47 907 11 144

Kim Skutbergsveen

Rørlegger

E-post: kim.skutbergsveen@gk.no
Telefon: +47 412 30 286

Ole Jonny Midtlien

Snekker

E-post: ole.midtlien@gk.no
Telefon: +47 992 04 558

Svein Thore Tellebon

Flislegger

E-post: svein.tellebon@gk.no
Telefon: +47 992 04 573

Lars Erik Håkonsen

Rørlegger

E-post: lars.haakonsen@gk.no
Telefon: +47 992 04 594

Gisle Ekeberg

Rørlegger

E-post: gisle.ekeberg@gk.no
Telefon: +47 400 36 212

Håkon Lillevold Larsen

Rørlegger

E-post: hakon.larsen@gk.no
Telefon: +47 413 48 120

Øyvind Borg

Servicetekniker

E-post: oyvind.borg@gk.no
Telefon: +47 926 14 624

Mats Buringrud

Lærling

E-post: mats.buringrud@gk.no
Telefon: +47 936 07 274

Stine Therese Øie

Lærling

E-post: stine.therese.oie@gk.no
Telefon: +47 928 14 659

Torstein Skjelseth

Faglig leder

E-post: torstein.skjelseth@gk.no
Telefon: +47 907 55 732

Bjørn Søberg

Lageransvarlig

E-post: bjorn.soberg@gk.no
Telefon: +47 992 04 540

Hege Knutsen

Avdelingsleder Entreprise

E-post: hege.knutsen@gk.no
Telefon: +47 916 09 127

Dag Werner Hammersborg

Prosjektleder Entreprise

E-post: dag.hammersborg@gk.no
Telefon: +47 992 04 587

Bjørnar Skjelseth

Prosjektleder Entreprise

E-post: bjornar.skjelseth@gk.no
Telefon: +47 992 04 559

Lars Erik Myrvang

Regionsdirektør Innlandet

E-post: lars-erik.myrvang@gk.no
Telefon: +47 488 68 420